Večery v Parku 2021

Večery v Parku 2021

Ahojky přátelé. Tak pokud se povedou všechna jednání, bude ve Večerech v Parku účinkovat více jak 40 interpretů. V současnosti  je dohodnuto pět měst což je cca 100 hodinových bloků pro cca 33 účinkujících.  Plánování dramaturgie jede na plný plyn.  Novinky se dozvíte včas.

Večery v Parku 2020 – Bruntál

Trochu historie:

V roce 2020 proběhly Večery v Parku už ve třech městech. Šternberku, Bruntálua v Novém Jičíně. Návštěva byla okolo 800 lidí na celkem patnácti večerech. Vzhledem k pandemické situaci v létě 2020, je to velmi hezké číslo. S minimálním PR. Plakáty pouze na místě a zmínka v místních novinách, z důvodu minimalizování případných ztrát. I tak je možné považovat loňské léto z pohledu Večerů v Parku za velmi úspěšné.

V letošním roce 2021  jsme se dostali na deset míst a měst, kde letos proběhnou kulturní večery pod hlavičkou tohoto projektu.

Večery v Parku jsou projektem pro podporu místní kultury. Jedná se o celorepublikový projekt, který v letošním roce poběží na těchto místech. Bruntál, Šternberk, Klášterec nad Ohří, Brandýs nad Labem, Kopřivnice, Ostrava Stará Bělá, Ostrava Michálkovice, Odolena Voda, Bučovice a Pohořelice. Jedná se vždy o pět koncertních večerů co 14 dnů v každém místě, tedy celkem cca 200 vystoupení.

V současností probíhá jednání o spolupráci s neziskovou společností Tam Tam o.p.s. – Centrum pro dětský sluch, která podporuje rodiny s dětmi se sluchovým postižením. Chceme tuto společnost benefičně podpořit.

Cílem projektu je nejen podpora místní kultury a místních performerů (účinkujících ), ale i pohloubení významu kultury jako nejen komerčního produktu, ale i relaxačního a sociálního přínosu pro veřejnost, obzvláště formou volného přístupu na akce a benefice akce.

Projektu se zúčastní zajímaví hosté. Např. Slávek Janoušek, Lubomír Javůrek, Ivo Cicvárek, René Souček, Monty, Václav Fajfr, Vadim Windy Company, Acoustic Irish a další.